حساب کاربری اکانت
رایگان رشد شخصی رشد شخصی

ترک خودارضایی و فیلم های مستهجن

رضا خزایی رضا خزایی
بروزرسانی : 16 ارديبهشت،1403
ایجاد : 13 آبان،1401
رایگان
 • زمان 01 ساعت و 52 دقیقه
 • تعداد دروس 9
 • حجم 0.24 گیگابایت
 • نوع دریافت دانلود
 • مدت پشتیبانی ندارد
 ترک خودارضایی و فیلم های مستهجن
فیلتر پکیج آموزشی
رایگان
 • زمان 01 ساعت و 52 دقیقه
 • تعداد دروس 9
 • حجم 0.24 گیگابایت
 • نوع دریافت دانلود
 • مدت پشتیبانی ندارد

سایر پکیج های این مجموعه

دسته بندی

متاسفیم !

در حال حاضر دمویی جهت نمایش موجود نمی باشد.

ترک خودارضایی و فیلم پورن
 ⚡   به نظر شما اوج موفقیت یک نفر در چه سالهایی از زندگی اش می تواند اتفاق بیفتد؟
 ⚡   یا سوالم را بهتر بپرسم: اوج ساختنِ پایه های موفقیت و ثروتمند شدن و قهرمان شدن و شاد بودنِ پایدار یک انسان در چه سال هایی از زندگی اش می تواند رقم بخورد؟
 ⚡   اوج سال هایی که باید برای زندگی تان تلاش کنید و خلاقیت هایی را بروز دهید و ریسک هایی انجام دهید و کارهایی بکنید و تلاش هایی را به کار بگیرید که به موفقیت، ثروت و خوشبختیِ پایدار منجر شود، حالا بنظرتان اوج انجام این فرآیند در چه سالهایی از زندگی تان می باشد؟

من می خواهم یکی از سخت ترین دوره های کاری ام را آماده کنم که مدت هاست قصد انجامش را دارم اما آن را به تعویق می انداختم، یعنی خیلی از دوستان از طریق دایرکت اینستاگرام که واقعا بسیار زیاد بود و همینطور از طریق واتساپ، اس ام اس و حتی برخی ها با من تماس می گرفتند که راجب این موضوعات صحبت کنم و حتی بعضی از مربیان هم از من درخواست می کردند وارد این موضوعات هم بشوم چون آنها می خواستند که این اطلاعات را در اختیار شاگردانشان نیز بگذارند و آن را نیازی ضروری و لازم برای آنها می دانند. ورزشکاری که وقت و انرژی و تمرکز و اراده و زندگی خودش را پای فیلم های پورن و انجام عمل خودارضایی می گذارد. بله می خواهم یک دوره در رابطه با "راههای ترک خودارضایی و فیلم های مستهجن" آماده کنم. چون بعد از این همه درخواستی که از خیلی عزیزان داشتم که واقعا می خواستند از این عمل زشت دست بکشند و روی اهداف خودشان کار کنند و همینطور نیازی که واقعا همه جوانان و نوجوانان به آن دارند تصمیم گرفتم که یک دوره در این رابطه آماده کنم.

دلیل مهمِ دیگری که وظیفه خودم دانستم که راجب این مسائل صحبت کنم این بود که: مقالات و نظریه های شیطانی و شیطان صفتی بود که در فضای مجازی و سایت های مختلفی می دیدم که حتی برخی پزشکان هم این عمل را تجویز کرده بودند (که البته اینها پزشک نیستند بلکه برده شیطان هستند) و می گفتند که: خودارضایی به میزان کم ایراد ندارد. و این یکی از خیانت هایی است که آنها به جوانان و نوجوانان این سرزمین می کنند. چون جواب من همیشه این سوالات بوده که:   آیا آنها همین کار را به فرزندان و نزدیکان خودشان نیز تجویز می کنند؟ آیا مقدار درست آن را می توانند برای هر کسی مشخص کنند؟ اصلا میزان درست این عمل برای هر کسی چقدر باید باشد؟ آیا این کار و این مجوز باعث اعتیاد و نابودی زندگی جوانان و نوجوانان نمی شود؟

آنها دقیقا مثل همان مواد فروشی می مانند که خودشان مواد مصرف نمی کنند اما آن را به همه می فروشند و کاری می کنند و دوست دارند که همه در دام اعتیاد بیفتند.

 ⚡   مثال دیگه اینکه: مثل اکثر دولت ها و حکومت ها که برای حفظ حکومت و جایگاه خودشان دست به هر جنایت و خیانتی می زنند. اما جنایتی که باعث نابودی جوانان و نوجوانان می شود را به آن اهمیتی نمی دهند.

برای همین من به طور اساسی و خیلی وسواس گونه دوره "راههای ترک خودارضایی و فیلم های پورن" را کار کردم و کاملا برای شما باز خواهم کرد که این عمل تخریب کننده و خانمان سوز چه عوارضی برای ورزشکار و کلا جوانان و نوجوانان دارد و اینکه چطوری می توانید آن را ترک کنید.


حالا برگردیم به سوالی که در ابتدای کار مطرح کردم: به نظر شما اوج موفقیت یک نفر در چه سالهایی از زندگی اش می تواند اتفاق بیفتد؟ اوج ساختنِ پایه های موفقیت و ثروتمند شدن و قهرمان شدن و شاد بودنِ پایدار یک انسان در چه سال هایی از زندگی اش می تواند رقم بخورد؟ اوج سال هایی که باید برای زندگی تان تلاش کنید و خلاقیت هایی را بروز دهید و ریسک هایی را انجام دهید و کارهایی بکنید و تلاش هایی را به کار بگیرید که به موفقیت، ثروت و خوشبختیِ پایدار منجر شود، اوج انجام این فرآیند در چه سالهایی از زندگی تان می باشد؟

ترک خودارضایی و فیلم پورن

بنظر من اوج موفقیت هر کسی، اوج ثروتمند شدنِ هر کسی، اوج قهرمانی هر کسی، اوج قبولی کنکور هر کسی، اوج انتخاب شغل هر کسی در سنین بین 12 تا 20 سالگی هست و یا در این سنین باید شرایط عالی را برای سنین بالاتر فراهم کرد (البته این حرف من علمی نیست یا تحقیقات گسترده ای روی آن انجام نشده اما کاملا واضح و مشخص است که این سنین چقدر ارزشمند و گرانبها است). یعنی اگر کسی در سن 30 یا 40 سالگی می خواهد ثروتمند و موفق شود باید در این سنین تجربه های ارزشمندی را کسب کرده باشد تا شرایط را برای شغل خوب و ثروت زیاد فراهم کرده باشد. اگر کسی می خواهد که در سن 25 یا 30 سالگی ازدواج موفقی داشته باشد باید در این سنین پاک باشد و پاک بماند، چون در سن 12 تا 20 امکان لغزش خیلی بیشتر است. اگر کسی می خواهد در 25 یا هر سن دیگری قهرمان جهان و المپیک شود یا یک لژیونر موفق شود باید شرایطش را در این سنین فراهم کند. اگر کسی می خواهد که به مدارج بالای تحصیلی برسد باید در این سنین یک رتبه خوب را در کنکور کسب کند و در بهترین دانشگاهها و بهترین رشته ها تحصیل کند.


 👈   حالا چرا می گویم سن 12 سالگی یا حتی 10 سالگی؟ آیا سنین پایین تر مهم نیست؟

 ✔   بله قطعا خیلی مهم و خیلی خیلی مهم است. اما به احتمال خیلی زیاد کسانی که الان به این فایل گوش می دهند افراد بالای 10 سال یا 12 سال هستند.

 ✔   نکته بعدی اینکه افراد زیر 12 آزادی و اختیار و کنترل کمتری رو زندگی خودشان دارند و خانواده ها کنترل بیشتری روی بچه های زیر 10 ساله شان دارند. آنها شاید حتی در انتخاب مدرسه یا انتخاب دوستان یا انتخاب و خرید لباس یا برخی تجهیزات نیز اختیار چندانی نداشته باشند اما بچه ها هر چقدر که سن شان بالاتر می رود اختیار و آزادی شان بیشتر و بیشتر می شود و این آزادی و اختیار اگر ناآگاهانه و زیاده روی باشد ممکن به لغزش و کارهای خطرناک منجر شود. البته که من مخالف آزادی بچه ها نیستم اتفاقا باید خیلی آزاد و رها باشند تا مسئولیت پذیری بیشتری داشته باشند. اما قبل از این آزادی و اختیار، ابتدا باید آگاهی و شناخت را به آنها هدیه بدهیم و همینطور به آنها اجازه آزمون و خطا بدهیم.

✔   نکته آخر اینکه اگر نوجوانی در این سن به انحراف کشیده شود از یک طرف خیلی به فکر آینده و سنین 20 یا 30 سالگی اش نیست، و از طرف دیگر فرصت های زیادی را در این سن در اختیار دارد اما آیا کسی که به دنبال شهوت و فیلم های پورن و انجام عمل خودارضایی برود، می تواند که با اراده و عزت نفس و اعتماد به نفس اش هدفگذاری کند و برای اهدافش تلاش پایداری انجام دهد؟


مثبت خود-رضا خزایی 
👈   چرا می گویم سن 20 یا حتی 23 سالگی؟ آیا سنین بالاتر مهم نیست؟
 ⭐   بله قطعا خیلی خیلی مهم است اما توی این سن است که معمولا افراد تعیین می کنند که چه مسیری را برای خودشان انتخاب کنند که به چه مقصدی برسند. اصلا منظورم این نیست که در سنین دیگر نمی شود که این کار را انجام داد. اما شما در این سنین یا مسیر و مقصدتان را مشخص می کنید، یا در شرایط را برای سنین دیگر فراهم می کنید.
 ⭐   نکته بعدی اینکه افراد در این سنین به اختیار و آزادی خیلی زیادی دست پیدا کرده اند و بیشتر از آینده نگری و انتخاب شغل و کسب درآمد پایدار و قهرمانی های جهان و المپیک، بیشتر به دنبال لذت های زودگذر هستند. البته برای برخی افراد چنین تفکری وجود دارد و برای خیلی از افراد دیگر ممکن است همین مورد وسوسه برانگیز و خطرناک باشد.
 ⭐   نکته آخر اینکه بعلت آزادی و متاسفانه بگویم که شرایطی که الان بر جامعه حاکم است که جوانان و نوجوانان ما نمی توانند از خیلی از لذت های سالم و هیجان انگیز لذت کافی ببرند، چون شرایط نیست، چون گران است، چون نمی دانند و آگاه نیستند، چون آموزش ندیدند، چون انگار برای دولت مهم نیست، چون دولت خودش انگار عامل این فساد است، برای همین جوان و نوجوان ما می خواهد لذتی را ببرد که در دسترس و رایگان است و دولت نیز هیچ کاری را انجام نمی دهد. پس شما باید خودتان برای خودتان اقدامات اساسی انجام دهید.

سوال مهم:

 👊   عاقبت شهوت و دیدن فیلم های پورن و انجام عمل خودارضایی چه خواهد بود؟

 👊   چه کسی در این مسیر موفق شده و به دستاوردهای بالایی رسیده است؟

واقعا چه ارزشی دارد. نه قهرمانی، نه ثروتی، نه معنویتی، نه حمایتی، نه تشویقی، نه لذت پایداری، نه عاقبتی، نه هدفی، نه آرامشی و نه کسی به شما افتخار می کند و نه خودتان به خودتان افتخار می کنید. پس چه سودی دارد؟ سودش فقط برای کسانی است که مثل همان مواد فروش هستند.

به این نکته مهم توجه کنید: کسی دچار این اعتیاد شده، اگر آن تمرکزی که برای این کار گذاشته، آن انرژی، آن زمان و آن شور و اشتیاقی که برای این کار گذاشته برای قهرمانی کشور یا قبولی در کنکور می گذاشت یا برای شغلی یا کارآفرینی یا حتی اختراعی می گذاشت آن وقت به چه دستاوردهای پایداری می رسید؟ 😖 به چه ثروت و موفقیتی می رسید؟ 😖 به چه حمایت و تشویق و افتخاراتی می رسید؟😖 پس لازم است که اگر دولت و جامعه غافل هستند یا خودشان را به غفلت زده اند، شما بیدار و هشیار شوید.


 dealing with pornography addiction 1

پس دوستان عزیزم من این دوره را به سختی آماده کرده ام چون حداقل از لحاظ مادی هیچ سودی برای من ندارد. من ارزش این دوره را حداقل 50.000.000 تومان در نظر گرفته ام اما یک کد تخفیف 100درصدی برای شما در نظر گرفته ام که بطور رایگان از آن استفاده کنید. چون من نمی خواهم که از درد و ضعف مردم پول در بیارم و قصد آماده کردن دوره های دیگر در این زمینه ندارم که بخواهم دوره های دیگر را به شما معرفی کنم یا دوره های دیگری را برای شما آماده کنم. پس هم از این دوره استفاده کنید و هم اینکه این دوره را به بقیه هم معرفی کنید چون انجام عمل خودارضایی و دیدن فیلم های پورن و کلا شهوت با کسی تعارفی ندارد. این شهوت و وسوسه در وجود هر کسی ممکن است باشه، چه کسی که قهرمان باشه، چه کسی که مذهبی باشه، چه کسی که یک خانواده اصیل باشه، چه کسی که از یک خانواده راحت و باز باشه یا از یک خانواده کاملا بسته و دارای محدودیت باشه، چه کسی ثروتمند یا فقیر باشه، چه روستایی یا شهری یا هر کسی، چه در بالاشهر یا پایین شهر باشه، چه در مراسمات مذهبی شرکت کنه یا در پارتی های شبانه باشه، چه روزه دار باشه یا نباشه، چه دچار اعتیاد به مواد مخدر باشه یا سالم باشه و ... همه در معرض این خطر قرار دارند. حتی حضرت یوسف علیه السلام هم در معرض این خطر قرار گرفت و قرآن در آیه 24 سوره یوسف می فرماید: از زن قصد او کرد، و او نیز اگر برهان پروردگارش را نمی دید قصد وی می نمود! اینچنین کردیم تا بدی و بحشا را از او دور سازیم، چرا که او از بندگان مخلص ما بود. ـــــــــــــــــــــــــــــــــــ پس اگر واقعا با خداوند همراه نباشیم و خداوند ما را هدایت نکند هر کسی ممکن است بلغزد.

نمایش بیشتر
نمایش کمتر
 • 1.1.مقدمه و معرفی- محدودیت من
 • 1.2.خدا وشیطان مدرن
 • 1.3.مسلمان و شیعه تلوزیونی نباشیم!-شیطان مدرن
 • 1.4.عوارض وحشتناک 1
 • 2.4.عوارض وحشتناک 2
 • 1.5.قوانین را بشناسیم و باور کنیم!!
 • 2.5.باور های مخرب در خودارضایی 1
 • 3.5.باور های مخرب در خودارضایی 2
 • 4.5.باور های مخرب در خودارضایی 3
رایگان
 • زمان 01 ساعت و 52 دقیقه
 • تعداد دروس 9
 • حجم 0.24 گیگابایت
 • نوع دریافت دانلود
 • مدت پشتیبانی ندارد

سایر پکیج های این مجموعه

دسته بندی