حساب کاربری اکانت

موفقیت در ورزش

رضا خزایی رضا خزایی
بروزرسانی : 16 ارديبهشت،1403
ایجاد : 12 خرداد،1400
12,000,000 ریال
 • زمان 19 ساعت و 43 دقیقه
 • تعداد دروس 106
 • حجم 11.48 گیگابایت
 • نوع دریافت دانلود
 • مدت پشتیبانی 1000 روز
 موفقیت در ورزش
فیلتر پکیج آموزشی
12,000,000 ریال
 • زمان 19 ساعت و 43 دقیقه
 • تعداد دروس 106
 • حجم 11.48 گیگابایت
 • نوع دریافت دانلود
 • مدت پشتیبانی 1000 روز

دسته بندی

متاسفیم !

در حال حاضر دمویی جهت نمایش موجود نمی باشد.

رضا خزایی هستم که اولین سایت و پیج تخصصی روانشناسی ورزشی رو برای ورزشکاران حرفه ای یا ورزشکارانی که می خواهند حرفه ای باشند راه اندازی کردم و الان می خواهم دوره بی نظیر "نحوه هدفگذاری در ورزش و نحوه رسیدن به آن" را برای شما معرفی کنم و به جرأت میگم که مطالب این دوره به گونه ای طراحی شده که اگه واقعا با دوره همراه شوید بطور منطقی و نه رویایی یا خیالی، شما رو به اهداف ورزشی تون می رسانند. 

targeting in sports2

من در این دوره بی نظیر از خیلی از کتابها، دوره ها، تجربیات خودم و دیگر ورزشکاران و مربیان، مستندات ورزشی، مشاوره ها و مصاحبه ها استفاده کردم و همه آنها را در قالب روانشناسی ورزشی در آوردم و در دوره هدفگذاری در ورزش به کار بردم. من با خیلی اساتید برتر ایرانی در حوزه های مختلف موفقیت کار کردم که از تجربیات و دوره های همه این اساتید بزرگوار نیز استفاده کردم.

پس این مقاله را تا آخر بخوانید تا هم به دوره کاملا آگاه شوید و هم به بهترین شکل، بهترین تصمیم ورزشی تان را بگیرید و از آن استفاده کنید.

من سال‌ها روی مهارت‌های آمادگی ذهنی از جمله اعتماد به نفس، انگیزه، تصویرسازی، تمرکز، هدفگذاری و طرز فکر مطالعه کردم، تحقیق کردم، آموزش دیدم، آموزش دادم و تجربه کسب کردم تا به این نتیجه رسیدم که "نحوه هدفگذاری در ورزش و نحوه رسیدن به آن" باید جز اولویت اول برای هر ورزشکار باشد. چون ورزشکار با داشتن هدف است که انگیزه می‌گیرد تمرین کند، با داشتن هدف است که روی اون هدف تمرکز می‌کند، با داشتن هدف است که متعهد می‌شود که به آن برسد، اصلا با داشتن هدف است زندگی معنا پیدا می‌کند و خداوند هم از خلقت ما انسانها و تمام مخلوقات هم هدف داشته است. پس هدف داشتن و هدفگذاری کردن برای همه خصوصا ورزشکاران کاملا لازم و ضروری است. برای همین این دوره یک دوره عملی و کاربردی است و تمرینات ویژه ای دارد تا شما از آن نتیجه بگیرید. یعنی نتایج باید در زندگی ورزشی شما کاملا مشهود و مشخص باشه.

من با خیلی از ورزشکاران راجب اهداف صحبت کردم. اینکه پرسیدم

هدفت چیه؟

🗣️   گفتند: که میخوام قهرمان کشور شوم، بعدش تیم ملی، بعدش قهرمانی جهان و المپیک و اینکه میخواهم که این عناوین را چندین بار تکرار کنم. یا اینکه گفتند: که میخواهم لژیونر شوم و در تیم های سطح اول اروپایی بازی کنم.

🕴️   گفتم که: چطوری می خواهید که به این هدف برسید؟

🗣️   گفتند: با تمرین و تلاش زیاد.

🕴️    گفتم: چرا می خواهید که به این هدف برسید؟

🗣️   گفتند: چون دوست دارم.

من اینجا در جواب همه شما ورزشکاران عرض می کنم که: همه می خواهند که قهرمان جهان و المپیک شوند، همه فکر می کنند که تمرین و تلاش زیادی برای رسیدن به این افتخارات انجام می دهند، همه دوست دارند که به این اهداف برسند. اما تعداد کمی هستند که متعهدند که به برنامه و اهدافشون برسند، تعداد کمی هستند که چون عاشق اهدافشون هستند براش فداکاری هم می کنند، تعداد کمی هستند که زندگی شونو بر پایه اهدافشون برنامه ریزی می کنند نه اهدافشونو بر پایه زندگیشون، تعداد کمی هستند که حاضرند بهای رسیدن به اهداف و قهرمانیهاشونو از قبل بپردازند. پس اگر تو هم جزء این دسته از ورزشکارانی هستی که متعهد به رسیدن به قهرمانی هستی این مقاله را تا آخر بخوان و اگر موافق بودی در دوره بی نظیر هدفگذاری شرکت کن.

1

من این دوره رو به شش قسمت تقسیم کردم. در واقع شش تا سوال یا شش "چ" را مطرح کردم و به طور کامل به آنها پاسخ دادم. برای همین این دوره بیش از 12 ساعت آموزش دارد و من به سوالات زیر بطور کامل توضیح دادم:

 1. "چ" اول میگه: چرا هدفگذاری کنم؟  ⁉️
 2. "چ" دوم میگه: چگونه هدفگذاری کنم؟  ⁉️
 3. "چ" سوم میگه: چه هدفی رو انتخاب کنم؟ ⁉️
 4. "چ" چهارم میگه: چرا اون هدف رو انتخاب کنم؟ ⁉️
 5. "چ" پنجم میگه: چگونه به اون هدف برسم؟ ⁉️
 6. "چ" ششم میگه: چه کسی باید به اون هدف برسه؟ ⁉️

در هر قسمت از این "چ" ها من حدود دو ساعت آموزش دادم به غیر "چ" پنجم که حدود شش ساعت آموزش دارد و این قسمت واقعا خودش یه دوره کامل است و شما می توانید از این قسمت در تمام ابعاد زندگی تان هم استفاده کنید.

"چ" اول: چرا هدفگذاری کنم؟

توی این قسمت من یه مقدمه ای از هدف و هدفگذاری میگم و بعد از آن راجب مزایای هدفگذاری میگم. چون اگر شما به از مزایای یه کاری آگاه شوید بهتر و بیشتر می توانید که از آن استفاده کنید. 

بعدش در مورد رابطه هدفگذاری با سایر فاکتورهای آمادگی ذهنی صحبت می کنم و به شما ثابت می کنم که شما می توانید با هدفگذاری کردن به اعتماد به نفس، انگیزه، تمرکز، تعهد، باور، تصویرسازی درست برسید. چون با داشتن هدف است که شما می توانید سایر فاکتورهای آمادگی ذهنی را نیز در خودتان پرورش دهید. پس با دوره هدفگذاری می توانید با یک تیر چند نشانه را بزنید.

در ادامه کامل براتون مشخص می کنم که چرا اکثر مربیان و ورزشکاران هدفگذاری نمی کنند یا چرا با وجود هدفگذاری کردن به اهداف شان نمی رسند و اینکه بعضیا هم که هدفگذاری می کنند به اشتباه هدفگذاری می کنند، من اون اشتباهات رایج را در این دوره مطرح کردم تا شما دچار چنین اشتباهاتی در هدفگذاری نشوید.

👇   قسمت اول دوره یک قسمت جالب دارد، توجه کنید:  👇

اگه من امروز نتونم که تمرین کنم و به تو میگم که تو امروز به جای من تمرین کن. تو هم میگی باشه ولی من تمرین امروزمو می فروشم. حالا تمرین امروزت رو چقدر می فروشی؟ اصلا یک جلسه تمرین شما چقدر ارزش داره؟  🤔

شما باید بدانید که هر یک روز تمرین شما چقدر ارزش دارد. من توی جلسه اول به شما کمک می کنم که ارزش تومانی هدفتان و ارزش یک روز و یک ساعت تمرین تان را پیدا کنید. در واقع این یک آزمایش هست که کاملا شما را آگاه می کند که ارزش واقعی تمرینی تان چقدر می باشد؟ و حالا چکار کنیم که اونو افزایش بدیم و ارزشش را بالا ببریم تا بتونیم که به هدفمون برسیم. چون شما نمی توانید با ماهی 5.000.000 تومان در طول دو سال به یک ماشین 500.000.000 تومانی برسید. پس باید خودتان را رشد دهید تا ارزش تان بیشتر شود و بتوانید که به اهدافتان برسید.


 

"چ" دوم: چگونه هدفگذاری کنم؟

من توی جلسه دوم هدفگذاری اصول اساسی هدفگذاری رو کامل گفتم، که هدفی را انتخاب کنید که واضح، دقیق و اختصاصی باشه یعنی مختص به خودت باشه، به محض انتخاب اون هدف یه درگیری ذهنی نسبت به اجرای اون هدف و رسیدن به اون هدف برای تو ایجاد کنه، این هدف و هدفگذاری باید دارای زمان بندی باشه که چه زمانی باید به اون هدفت برسی و تا جای ممکن باید این زمان را محدود کنی تا وارد چالش شوی و توی قسمت چالش بطور کامل توضیح دادم که هدف باید چالشی باشه و یک هدف چالشی چه ویژگی هایی باید داشته باشه، اهداف بلند مدت و میان مدت و کوتاه مدت را مشخص میکنیم چون ورزشکار باید هدف بلندمدتش مشخص باشه تا بعد هدف میان مدتش را مشخص کند و بعد آن هدف کوتاه مدت و بعد برنامه ماهانه و هفتگی و روزانه و تمرینی اش. حالا از برنامه تمرینی و روزانه و هفتگی شروع می کند تا به برنامه ماهانه و اهداف کوتاه مدت و بلند مدتش برسه.

ورزشکار باید نسبت به اهدافش احساس داشته باشد، ورزشکار باید اهدافش را مکتوب و دائما آن را تکرار کند تا زنده و بروز شود. من در مورد اهمیت نوشتن به کتاب قرآن و تحقیقات استناد کردم و کلی اطلاعات دیگه راجب اصول هدفگذاری در ورزش بهتون دادم تا بهترین نوع هدف رو انتخاب کنید. چون اگر هر ورزشکار یا هر انسانی در هر حوزه ای به درستی اهدافش را انتخاب نکند، دیگه مهم نیست که چقدر تلاش کرده یا تلاش می کند، او نمی تواند که به اهدافش برسد.


 

"چ" سوم: چه هدفی را انتخاب کنم؟

توی جلسه سوم دیگه وارد قسمت چالش و مهم دوره می شوید جایی که دیگه برای شما توضیح دادم که الان طبق این اصولی که یاد گرفتید چه هدفی را انتخاب کنید؟ و چطوری آن هدف را انتخاب کنید؟ در قسمت "چ" سوم من به شما راهها و طرز فکری را نشان می دهم که انتخاب اهداف بهتون انگیزه بده نه دچار استرس شوید و دیگه کم کم وارد قسمتهای چالشی و سخت این دوره می شوید که شما را برای رسیدن به اهدافتان کاملا آماده می کند. چون من از یک سیستم هدفگذاری استفاده کردم که قهرمانان بزرگ از آن استفاده کردند. از جمله کریستین رونالدو، لیونل مسی، مایکل جردن، هادی ساعی و خیلی از اسطوره های ورزش ایران و جهان. چون این سیستم هدفگذاری برای همه ورزشکاران جواب می دهد. واقعا اگر کسی اینها را بطور دقیق مشخص و عملی کند، انگیزه می گیرد که به هدف بزرگ خود برسد و دیگه هیچ هدفی براش دست نیافتنی نمی شود بلکه این خودش است که دست نیافتنی می شود. این قسمت واقعا خیلی به ورزشکار کمک می کند.

البته این نکته را هم اضافه کنم که خیلی از ورزشکاران دیده ام که توی تمرینات و کارهای عملی که در این قسمت باید انجام دهند کم می آورند و نمی توانند که آن را انجام دهند، و من به آنها می گویم اگر می خواهی توی ورزش متفاوت از بقیه باشی باید قهرمان شوی و اگر می خواهید قهرمان شوی باید کارهای متفاوت و قهرمانانه ای انجام دهی. چون تمرینات عادی یا حتی تمرینات سخت و پرفشار را خیلی ها هستند که انجام می دهند اما این تمرینات و کارهایی که من در این قسمت از شما می خواهم فقط برخی از قهرمانان و نه همه قهرمانان انجام می دهند و برای همین است که آنها به اسطوره ها و رکورددارانی تبدیل می شوند که سالهای سال نامشان در ورزش کشور و دنیا می درخشد.


 

"چ" چهارم: چرا می خواهم که به اون هدف برسم؟

توی جلسه چهارم من چرایی و دلیل بزرگ رسیدن به اهداف رو کامل به شما آموزش می دهم و مثالهای فوق العاده ای برای شما آوردم که به اون دلیل بزرگ و چرایی برسید و درک کنید که: واقعا چرا چه دلیلی دارد که من باید به اهدافم برسم؟ اگه به این چرایی و دلیل بزرگ پاسخ محکمی بدهید مطمئن باشید که با هر چگونگی اش کنار می آیید؟ چون دیگه برای شما مهم نخواهد بود که رسیدن به اهدافت چقدر سخت است یا چقدر بقیه فکر می کنند که سخت و غیرممکن است و یا اینکه در ادامه چقدر سخت تر می شود؟

دیگه مهم نیست که:

💡   آیا استعداد و امکانات و شرایط عالی داری یا نه؟

💡   آیا از طرف خانواده و جامعه حمایت می شوی یا نه؟

💡   آیا پارتی بازی وجود دارد یا نه؟

تو با تمام وجودت براش تلاش می کنی که حتما بهش برسی. این چرایی و دلیل بزرگ همان چرایی و دلیل بزرگ است که تمام قهرمانان و اسطوره ها به آن پی بردند و برای هر کسی متفاوت است. مثلا ممکن دلیل بزرگ شما برای رسیدن به قهرمانی، افتخار آفرینی برای مادر یا پدر یا هر دوی آنها باشد، یا افتخار آفرینی برای وطن باشد، یا اصلا برای خودت باشه چون خودت عاشق رسیدن به هدفت و یا خودت را لایق رسیدن به این هدف می دانی و باور داری که می توانی، پس با تمام وجودت تلاش می کنی که حتما به آن برسی. حالا این دلیل بزرگ شما باید بزرگتر از هدف شما باشه وگرنه نمی توانید که به اون هدف برسید. و این هم بستگی به این دارد که چقدر اون دلیل را برای خودت بزرگ و مهم جلوه می دهی. چون همه دوست دارند که برای والدین شان و کشورشان افتخار آفرینی کنند و خودشان را لایق این افتخار آفرینی می دانند. اما کمتر کسی هست که به دنبال این چرایی متعهد شود و بهای رسیدن به آن را بپردازد.


 

"چ" پنجم: چگونه می خواهم که به اون هدف برسم؟

این قسمت واقعا یک دوره بی نظیر هست و همانطور که در ابتدای این مقاله هم عرض کردم از این قسمت می توانید در تمام ابعاد زندگی تان هم استفاده کنید. برای همین این قسمت را کمی مفصل تر برای شما توضیح می دهم تا واقعا درک کنید که این قسمت چگونه می خواهد شما را به اهدافتان برساند.

  0️⃣   قسمت صفرم: توی این قسمت من برای شما توضیح دادم که شما برای رسیدن به اهداف تان نیاز به یک مغز آماده دارید و برای آماده کردن مغزتان باید آن را به خوبی بشناسید. شما تا مغزتان را نشناسید نمی توانید که از آن به درستی استفاده کنید. برای همین من اطلاعات فوق العاده ای راجب مغز برای شما آوردم که شما با کارکرد مغز یک ورزشکار آشنا شوید و بتوانید که به درستی از آن استفاده کنید. یک ورزشکار با مغزش قهرمان می شود چون مغز دستور دهنده و فرمانده اعضای بدن است اگر این فرمانده کارش را به درستی انجام ندهد پس سربازان این فرمانده نمی توانند کارشان را به درستی انجام دهند.


 

 1️⃣   قسمت اول: شما باید بدانید و بتوانید که چطوری عاشق هدف و عاشق مسیر رسیدن به هدفتان باشید، عاشق کارهایی شوید که شما را به اهدافتان می رسانند نه فقط عاشق خود هدف باشید. چون خیلی ها رو دیدم که واقعا دوست دارند که قهرمان شوند اما دوست ندارند که شبها زودتر بخوابند، تغذیه درستی داشته باشند، ارتباطات درستی را برقرار کنند، مراقب تمرکز و توجه شان باشند که به کدام سمت می رود. جواب من به این ورزشکاران این است که قهرمانی یک پکیج انتخاب شده از طرف خود قهرمانی است نه از طرف من یا شما. یعنی مدال طلای المپیک میگه که من به سمت کسی می روم که اصول مرا به درستی رعایت کرده باشد نه اصول خودش را. پس باید حاضر باشی که این عشق رو به قهرمانی المپیک یا اهدافت نشان دهی.

شما نباید برای رسیدن به هدفتان هوس داشته باشید بلکه باید برای رسیدن به آن عشق داشته باشید. توی این قسمت من تفاوت عشق به هدف و هوس به هدف را برای شما مشخص کردم تا شما از راه درست به قهرمانی برسید و قهرمانی برای شما لذتبخش باشد.


 

 2️⃣   قسمت دوم: ورزشکار باید برای خودش اصولی تعریف شده در تمرین و مسابقه و زندگی داشته باشد و نسبت به آن پایبند باشد. این اصول، هم اصول کلی ورزشکاران و قهرمانان است و هم اصول شخصی برای خودتان است. یعنی شما باید عادتهایی را برای خودتان بسازید که دیگه با عادتها به قهرمانی برسید. مثلا بعضیا هستند که نمی توانند که شاگرد اول کلاس نباشند، بعضیا هستند که نمی توانند که قهرمان نشوند. چون بهش عادت کردند، چون برای خودشان اصولی دارند که من بهش میگم اصول شخصی موفقیت. توی این قسمت من راجب این اصول کلی و شخصی صحبت کردم تا شما اصول شخصی خودتان را برای قهرمانی خودتان انتخاب کنید و بهش پایبند باشید تا به قهرمانی برسید.
 3️⃣   قسمت سوم: شما باید در رسیدن به اهدافتان، نسبت به اهدافتان بیشتر از خودتان و عزیزانتان متعهد باشید چون مهمترین چیزی که در این جهان باید بهش برسید اهدافتان هست و اگر شما برای اهدافتان تلاش نکنید و نجنگید هیچ کس دیگری این کار را برای شما انجام نخواهد داد و اصلا نمی تواند که انجام دهد. پس تو متعهد هستی که به اهدافت دست پیدا کنی. این تعهد شما نسبت به اهدافتان باید هر روز گسترش پیدا کند تا هر روز قویتر شود و به راحتی یک مهمانی نشکند، به راحتی یک تغذیه اشتباه نشکند، به راحتی یک ارتباط نادرست با هر کسی نشکند. پس شما نباید فقط هدفتان را دوست داشته باشید بلکه باید نسبت به هدفتان متعهد باشید تا کارهایی رو انجام بدهید که درست است نه کارهایی رو انجام بدهید که دوست دارید. من توی این قسمت کاملا شما را نسبت به رسیدن به اهدافتان متعهد می کنم.
 4️⃣   قسمت چهارم: مهم نیست که چه هدفی دارید، مهم این است که چه برنامه ای برای رسیدن به آن هدف را دارید و چقدر به آن عمل می کنید. من توی این قسمت اصول برنامه ریزی را برای شما بیان کردم تا شما بتوانید یه برنامه عملی برای رسیدن به اهدافتان داشته باشید. چون اگر برنامه ریزی درستی برای رسیدن به اهداف نداشته باشید در واقع دارید برنامه ریزی می کنید که به اهدافتان نرسید و شکست بخورید. من کلی از دوره را که برای شما توضیح دادم برای این بوده که این قسمت را خیلی خوب درک کنید و متوجه شوید. چون این قسمت دیگه اون هسته و اصل کار است. چه ورزشکاران با استعدادی رو دیدم و دیدید که با برنامه ریزی غلط نتوانستند که به اهدافشان برسند و شما می توانید با بهره گیری از همین قسمت دچار این اشتباه نشوید و نتیجه شو در مسابقات تان ببینید. توی این قسمت من اشتباهات متداول برنامه ریزی را گفتم و بعد مزایای آن را برای شما بیان کردم و در قسمت آخر اصول برنامه ریزی را مطرح کردم که مطمئنم، مطمئنم و مطمئنم اگر کسی آن را اجرا کند بخش زیادی از مسیر قهرمانی را طی کرده است.
 5️⃣  قسمت پنجم: بهانه ها ساختنی اند نه داشتنی. یعنی شما در واقع بهانه ای ندارید که قهرمان نشوید شما بهانه ای را می سازید تا دلیل قهرمان نشدن تان را به آن ربط دهید در حالیکه خیلی از قهرمانان با شرایط بسیار سخت تری نسبت به شرایط شما به قهرمانی رسیده اند. و البته شاید بگویید که آن زمان با الان خیلی متفاوت است. من هم در جواب می گویم که: بله متفاوت بوده است اما این را بدانید تاریخ همیشه تکرار می شود و الان کسانی هستند که با شرایط بسیار سخت تری نسبت به شرایط شما دارند با تمام وجودشان تمرین می کنند و سالها بعد آنها به قهرمانی و اهداف شما می رسند و شما حسرت می خورید که چرا من به هدف خودم نرسیدم و چرا هدفم را به کس دیگری دادم برای همین به شما توصیه می کنم که اگر وارد این دوره شدید توی این قسمت دقت فوق العاده ای به خرج دهید تا بهانه هایتان بشناسید و بتوانید که آنها را برطرف کنید. چون شاید بشه گفت که: ساختن بهانه ها مهمترین مانع برای رسیدن به اهداف است. من توی این قسمت انواع بهانه ها را برای شما کامل توضیح دادم که بهانه ها چطوری ساخته می شوند و شما چطور می توانید که آنها را از بین ببرید.
 6️⃣   قسمت ششم: برای رسیدن به هر هدفی موانعی وجود دارند و اصولا موانع برای این نیست که شما واقعا مانع رسیدن شما به اهدافتان باشند اتفاقا موانع آمدند تا شما را قویتر کنند و استعدادهای شما را شکوفاتر کنند تا شما پخته تر و لایق تر به سمت اهدافتان حرکت کنید. شما باید موانع رسیدن به اهدافتان را بشناسید و بتوانید که از آنها عبور کنید این موانع می توانند درونی و ذهنی باشند یا بیرونی باشند که همه آنها از درون حل می شوند. مانع شما برای رسیدن به اهدافتان می تواند حریفان و رقیبان شما باشند، کمبود استعداد، کمبود امکانات، فرهنگ جامعه، تنبلی و اهمال کاری شما، کمبود انگیزه و اعتماد به نفس، نداشتن تمرکز و توجه کافی برای رسیدن به اهداف و هر مانع دیگری. و همانطور که عرض کردم همه این موانع از درون و از ذهن شما حل می شود. من توی این قسمت به شما کمک می کنم تا این موانع را شناسایی کنید و از آنها به سود خودتان استفاده کنید تا به اهدافتان برسید.
 7️⃣   قسمت هفتم: شما باید بهای رسیدن به اهدافتان را از قبل مشخص کنید و حاضر باشید که آن را از قبل پرداخت کنید و این را بپذیرید که شاید به اهدافتان نرسید آیا باز هم حاضرید که بهای رسیدن به اهدافتان را بپردازید؟ شاید بگویید که نه. پس من به شما می گویم که باز هم بهای بیشتری بپردازید ولی باز هم ممکن است که به اهدافتان نرسید پس باز هم بها را سنگین تر کنید. بهای رسیدن به هدف باید سنگین تر از خود هدف باشد. چون شما در حال رقابت هستید ممکن است کسانی باشند که بهای سنگین تری برای رسیدن به اهداف شما پرداخت کرده باشند پس طبیعتا این شما نیستید که به اهدافتان می رسید. برای همین تا جای ممکن بهای رسیدن به اهدافت را از الان مشخص کن و حاضر باش که آن را با دست و دلبازی پرداخت کنی.

 8️⃣   قسمت هشتم: تعریف انیشتین از احمق اینست: کسی که کاری به صورت یکسانی تکرار می کند و منتظر نتایج متفاوتی است. اگر مثل سالهای قبل تمرین می کنید، اگر مثل سالهای قبل طرز فکر و ذهنیت دارید، اگر سبک زندگی شما مثل سالهای قبل است و منتظر نتایج متفاوتی هستید با کمال عذر خواهی باید بگم که ... چون خیلی از ورزشکاران را دیدم وقتی که در یک مسابقه شکست می خورند دلیل آن را فقط در آن مسابقه می بینند. اما ورزشکار باید بداند که دلیل شکست یا پیروزی هر ورزشکاری می تواند که از روزها و هفته ها و ماهها قبل شروع شده باشد که در روز مسابقه خودش را نشان می دهد. برای همین ورزشکار باید همیشه به خودش بازخورد دهد و از مربی اش بازخورد بخواهد تا نسبت به نتایجش آگاه باشد. شما اگر تمرین تان را تغییر دهید اما طرز فکرتان را تغییر ندهید نتایج شما خیلی متفاوت نمی شود، اگر طرز فکرتان را تغییر دهید اما سبک زندگی تان را تغییر ندهید باز هم نتایج شما خیلی متفاوت نخواهد شد. پس برای اینکه نسبت به دلیل نتایج خودتان آگاه شوید از شما می خواهم اصول این قسمت را به خوبی رعایت کنید تا دلیل نتایج خودتان را بدانید و از این به می دانید و آگاه هستید که این تمرین شما، این طرز فکر شما، این سبک زندگی شما، به شما چه نتایجی خواهد داد.

شما باید در رسیدن به اهدافتان به خودتان و مربی تان بازخورد بدهید و دائما اهدافتان را بازنگری و بروزرسانی کنید تا اهدافتان همیشه زنده باشند. توی این قسمت من اهمیت بازخورد دادن و نحوه درست بازخورد دادن را کامل به شما آموزش دادم تا هر روز و هر لحظه بیشتر و بهتر از خودتان باشید.


"چ" ششم: چه کسی باید به اون هدف برسه؟

در جلسه آخر من یه آشی برای شما پختم که دیگه هیچ هدفی دست نیافتنی نباشه و این تو باشی که دست نیافتنی بشی. اینو واقعا شعار نمیدم و تا حالا هم شعار ندادم. این جلسه آخر دیگه اون ضربه نهایی هستش و برای کسانی می باشد که خداییش توقف ناپذیر هستند و اصلا نمی توانند که قهرمان نشوند. من توی این جلسه حرف نهایی را به شما زدم که فقط تو هستی که می توانی به هدف خودت برسی. پس با تمام وجودت براش تلاش کن. شاید الان با خودتان بگویید که خب جواب این سوال مشخصه پس چرا استاد این سوال رو مطرح کرده است؟

جواب این سوال به ظاهر مشخص است اما در عمل ممکن است که ورزشکار بهانه های زیادی را بسازد که والدین من، جامعه من، دولت، استعداد من، امکانات من، شانس من باید کارهایی را برای من انجام دهند و کارهایی را نباید انجام دهند تا من به اهدافم برسم. پس برای همین است من این سوال را مطرح کردم تا هر وقت که فکر کردی که اینها باید اصلاح شوند تا من به هدفم برسم، سریع به خودت گوشزد کنی که: این هدف مال من است و فقط من هستم که با توجه به شرایط موجود باید کارهایی را انجام بدم که مرا به هدفم برساند. پس هیچ گیری ندارم که به آنها بدهم. من با تمریناتی که در این قسمت برای شما در نظر گرفتم کاملا شما را مسئولیت پذیر می کنم تا مسیر رسیدن به اهدافتان هموارتر شود.

این دوره بی نظیر دو هدیه ویژه برای شما ورزشکاران دارد اول اینکه سه ماه پشتیبانی رایگان از طرف بنده دارید تا من مطمئن شوم که تو در مسیر رسیدن به اهدافت هستی، دوم اینکه هر کسی که به مقام اول مسابقات کشوری توی مسابقات انتخابی برسد من تمام وجهی که بابت دوره پرداخت کرده است را به او تقدیم می کنم.


 

شاید در مورد قیمت این دوره بپرسید: قیمت این دوره یک چهارم قیمت یک مکمل هم نیست که فقط برای مصرف یک ماه هست و فقط روی جسم شما تاثیر می گذارد. این دوره روی ذهن شما تاثیر می گذارد و تا ابد با شما خواهد بود و می توانید از آن در تمام زندگی ورزشی و حتی مربیگری تان استفاده کنید. هر چند که من مصرف مکمل را منع نمی کنم و کاملا با مصرف درست و اصولی آن موافق هستم اما هر مکملی یا هر تغذیه ای که شما داشته باشید اما این مواردی را که توی دوره گفتم را به آن آگاه نباشید و از آنها استفاده نکنید مطمئن باشید که راه رسیدن به قهرمانی را برای خودتان خیلی سخت تر از قبل کردید.

در ضمن قیمت این دوره را می توانید با تجهیزات ورزشی خودتان مقایسه کنید و تاثیرگذاریشان هم مقایسه کنید. 

پس با تمام قاطعیتم به شما ورزشکاران عرض می کنم که حتما وارد این دوره شوید مطمئن باشید که: اگه حریفتون وارد این دوره شود کاملا متفاوت تر از قبل خواهد شد. پس الان تو وارد این دوره شو و از این فرصت و موقعیت عالی استفاده کن.

💥   توصیه اکید و اجباری من به اعضای دوره اینست که فایل ها را از طریق دستگاه تلویزیون ببینند که با تمرکز کامل و بدون حواس پرتی به مطالب آن گوش بدهند و اسلایدها را به خوبی درک کنند و بعد از آن بارها به فایل های صوتی گوش کنند و هر فایلی که تاثیر گذاری بیشتری برای شما داشت می توانید آن را با تکرار بیشتری نگاه کنید و گوش دهید. برای همین ما فایل ها را به قسمت های 12 تا 25 دقیقه ای تقسیم کردیم تا شما راحت تر به آن نگاه کنید و به آن گوش دهید.  💥

📃   ضمنا من زمان زیادی را برای طراحی اسلایدها گذاشتم تا هم به خوبی آن را درک کنید و اینکه آن خلاصه مطالب به خوبی در ذهن شما بماند و نهایتا اینکه هر وقت که به پی دی اف اسلاید نگاه کنید تمام مطالب برای شما مرور شود. پس تمام فایل های ویدیویی و فایل های صوتی و پی دی اف اسلایدها را در اختیار شما قرار خواهیم داد. 📃

♦️   در نهایت من فروشنده ای نیستم که محصولی را به شما بفروشم و هیچ تعهدی نسبت به محصولم نداشته باشم و فقط به فکر سود خودم باشم، یا اینکه محصولم را با درصد مشخصی به شما بفروشم. من محصولی را برای شما آماده کردم تا شما را به قهرمانی و قهرمانی ها برساند و زمانی که به قهرمانی رسیدید آن وقت به ارزش محصول بیشتر پی خواهید برد. برای همین من قیمت یک صدم را برای این محصول در نظر گرفتم و اصلا اغراق نمی کنم چون به خودم و محصول آگاه هستم و به خودم و محصولم باور دارم.  🏆


⛔  بهانه هایی برای تهیه نکردن دوره:   ⛔

⭕   تا تمریناتم سبک تر شه فعلا وقت ندارم

✅   اتفاقا برای افزایش کیفیت تمریناتت باید تمرینات آمادگی ذهنی را یاد بگیرید و ذهنت را آماده کنی


⭕   الان مسابقه مهمی ندارم

✅   از الان باید به فکر شب مسابقه و روز مسابقه باشی


⭕   مصدوم شدم تا خوب نشم کار نمیکنم

✅    بهترین زمان برای امادگی ذهنی در دوران آسیب دیدگی است


⭕   گرونه، با پولش مکمل میخرم

✅   قیمت دوره رو با مکمل و تجهیزات ورزشی مقایسه کن  🚫  تاثیرات پایدار این دوره با تاثیرات موقت مکمل و تجهیزات مقایسه کن!!


⭕   به درد من نمیخوره من هنوز آماتورم

✅   از ابتدای کار آمادگی ذهنی با آمادگی جسمانی، تکتیکی و تاکتیکی بالا ببر


⭕   با آموزش که ورزشکار نمیشم باید برم تمرین کنم

✅   بله، باید حتما باشگاه بری و به شدت تمرین کنی این باور و قانون همه ی ورزشکاران است


⭕   من که نمیخوام قهرمان شم یا برم المپیک همین تمرین ساده کافیه برای مقام های استانی

✅    میتونی با استفاده از اطلاعات و آگاهی های این دوره یک مربی یا مشاور خوب باشی


دوست عزیز من بارها اینو گفتم که:

 

اگه رقیبت خرید چی؟!

تحمل قهرمان شدن رقیبت و باخت و شکست خودت رو داری؟!

 

👇   اطلاعات کلی دوره هدفگذاری در ورزش و نحوه ی رسیدن به آن    👇

Teacherمدرس دوره: رضا خزایی- روانشناس ورزشی و بنیانگذار آکادمی قهرمان سازی مثبت خود

Calenderموضوع دوره: دوره ای کامل از نظر روانشناسی ورزشی برای انتخاب انواع اهداف در ورزش و داشتن انگیزه برای رسیدن به آن با تمرینات حرفه ای از قهرمانان  🎖️

Money مبلغ سرمایه گذاری: در حال حاضر  تا مدت محدودی می تونید این دوره بی نظیر رو تنها با 480 هزار تومان دریافت کنید! 

Time زمان دوره: این دوره تا کنون دارای حدودا 17 ساعت آموزش می باشد و به مرور فایل های پشتیبان هم در آن قرار می گیرد 

Place مکان دوره: هرجایی که شما دوست دارید (کامپیوتر، موبایل، اتومبیل یا هرجایی که شما دوست دارید فیلم ها را ببینید)

Lessonمخاطب: تمام ورزشکارانی که دنبال اهداف بزرگ در ورزش حرفه ای خود هستند   


 

در آخر در رابطه با قیمت دوره به شما می گویم که قیمت دوره را فقط با یک مکمل ورزشی یا یکی از تجهیزات ورزشی تان که مصرفی هستند و فقط برای چند ماه کاربرد دارد مقایسه کنید (هر چند که من این مقایسه رو اصلا دوست ندارم) این دوره همیشگی و برای تمام زندگی شما کاربرد دارد.

 روش خرید دوره کنترل، مدیریت و هدایت استرس: 🔻

شما می تونید با زدن دکمه خرید پکیج در بالای صفحه را زده و عملیات خرید را انجام دهید و یا اگه دوست دارید از طریق کارت به کارت واریز کنید مبلغ 590.000 تومان را به شماره کارت زیر واریز کنید و پس از واریز مبلغ با شماره 09915010486 تماس حاصل فرمایید تا همکاران ما خرید شما را ثبت و اکانت کاربری شما را بهتون تحویل بدهند.

CARD

نمایش بیشتر
نمایش کمتر

مزایای دوره

 • ورزشکاران حرفه ای یا ورزشکارانی که میخواهند حرفه ای باشند
 • مربیان
 • روانشناسان ورزشی
 • قهرمانان
 • لژیونر ها
 • در تمامی رشته های ورزشی
 • 1.1.قانون
 • 2.1.فایلهای مقدماتی هدفگذاری
 • 3.1.فایل های مقدماتی هدفگذاری 2
 • 4.1.ارزش تمرینی ام رو چطور بالا ببرم؟
 • 5.1.مزایای هدفگذاری
 • 6.1.چرا اکثر مربیان و ورزشکاران هدفگذاری نمی کنند؟؟
 • 7.1.میوه های ممنوعه برای تعیین هدف
 • 8.1.میوه های ممنوعه برای تعیین هدف 2
 • 9.1.فایل صوتی چ اول
 • 10.1.pdf چرا هدفگذاری کنم
 • 1.2.اصل اول هدفگذاری
 • 2.2.اصل دوم و سوم هدفگذاری
 • 3.2.اصل چهارم هدفگذاری
 • 4.2.اصل پنجم و ششم هدفگذاری
 • 5.2.اصل هفتم و هشتم هدفگذاری
 • 6.2.اصل نهم و دهم هدفگذاری
 • 7.2.اصل یازدهم-دوازدهم-سیزدهم هدفگذاری
 • 8.2.فایل صوتی چ دوم 1
 • 9.2.فایل صوتی چ دوم 2
 • 10.2.pdf چگونه هدفگذاری کنم
 • 1.3.انواع هدف در ورزش
 • 2.3.چند نکته برای اهداف نهایی
 • 3.3.اهداف نتیجه ای یا رقابتی در ورزش
 • 4.3.اهداف عملکردی یا مرحله ای در ورزش
 • 5.3.اهداف مهارتی یا فرایندی
 • 6.3.نکاتی برای سه هدف
 • 7.3.چه زمانی به اهداف نتیجه ای و عملکردی و فرایندی فکر کنیم؟؟
 • 8.3.آخرین نکته برای سه هدف
 • 9.3.فایل صوتی چ سوم
 • 10.3.pdf چه هدفی رو انتخاب کنم
 • 1.4.چرایی و دلیل بزرگ برای رسیدن به هدف
 • 2.4.اگه چرایی قدرتمندی داشته باشی با هر چگونگی کنار میای
 • 3.4.دلیل تو برای قهرمانی میتونه هم مثبت باشه هم منفی
 • 4.4.اگه برای چرایی بزرگ پاسخی انگیزاننده داشته باشی
 • 5.4.به دلایل کوچک و بزرگ دقت کنید
 • 6.4.هدف نهایی ات در ورزش هدف نهایی ات در زندگی نیست
 • 7.4.روی خودت و شناختن خودت کار کن
 • 8.4.pdf چرا اون هدف رو انتخاب کنم
 • 1.5.چرا ورزشکاران در رسیدن به اهداف خود ناتوانند؟
 • 2.5.کارکرد مغز در رسیدن به اهداف
 • 3.5.سیستم ras
 • 4.5.تفاوت عشق و هوس
 • 5.5. چیکار کنم که عاشق هدفم باشم
 • 6.5.تست عاشقی یا وفاداری برای رسیدن به هدف
 • 7.5.فایل صوتی چ پنجم
 • 8.5.فایل همراه
 • 9.5.فایل همراه 2 (دیدن یا ندیدن)
 • 10.5.فایل همراه 3 (مسیر عصبی)
 • 11.5.pdf چگونه به اون هدف برسم
 • 1.6.دیسیپلین
 • 2.6.امضای هدف نتیجه ای
 • 3.6.انواع تعهد
 • 4.6.ورزشکاران در شرایط خوب
 • 5.6.تعهدات زیاد ورزشکاران
 • 6.6.فایل صوتی چ پنجم (بخش دوم)
 • 1.7.برنامه ریزی برای رسیدن به اهداف
 • 2.7.اشتباهات برنامه ریزی
 • 3.7.مزایای برنامه ریزی
 • 4.7.اصل اول تا پنجم برنامه ریزی
 • 5.7.اصل ششم و هفتم برنامه ریزی
 • 6.7.اصل هشتم و نهم برنامه ریزی
 • 7.7.اصل دهم برنامه ریزی
 • 8.7.چند نکته مهم در برنامه ریزی
 • 9.7.فایل صوتی چ پنجم (بخش سوم)
 • 10.7.PDF تعهد و برنامه ریزی
 • 1.8.تعریف بهانه
 • 2.8.انواع بهانه ها (بهانه های پنهان و درست و منطقی)
 • 3.8.بهانه های تزیین شده و بهانه های پیش ساخته
 • 4.8.راه اول و دوم از بین بردن بهانه ها-1
 • 5.8.راه های سوم و چهارم از بین بردن بهانه ها-1
 • 6.8.PDF بهانه ها
 • 1.9.موانع رو بشناسیم
 • 2.9.راه های برطرف کردن موانع
 • 3.9.قدم صفر،یک،دو برای برطرف کردن موانع
 • 4.9.قدم سه،چهار،پنج و ششم برای برطرف کردن موانع
 • 5.9.پرداختن بهای قهرمانی
 • 6.9.چند سوال چالشی مهم-1
 • 7.9.اصول پرداختن بهای قهرمانی
 • 8.9.قسمت دوم اصول پرداختن بهای قهرمانی-1
 • 9.9.فایل صوتی بخش موانع
 • 10.9.pdf موانع
 • 1.10.مرور، بازخورد و بازنگری دائمی از اهدافتان
 • 2.10.انواع ارزیابی و بازخورد
 • 3.10.از چه جیزهایی بازخورد بگیریم؟؟
 • 4.10.اصول مرور و بازخورد
 • 5.10.PDF چ پنجم (مرور، بازخورد و بازنگری دائمی در اهدافتان)
 • 6.10.فایل صوتی چ پنجم ( مرور، بازخورد و بازنگری دائمی در اهدافتان)
 • 1.11.تمرین اول و چند نکته
 • 2.11.تمرین دوم (اهرم رنج و لذت)
 • 3.11.تمرین سوم (چقدر از خودت راضی هستی؟)
 • 4.11.تمرین چهارم (فرمولی برای رسیدن به اهداف)
 • 5.11.PDF چ ششم (چه کسی به اون هدف می رسه)
 • 6.11.فایل صوتی چ ششم ( چه کسی به اون هدف می رسه؟)
 • 1.12.تعریف شخصیت
 • 2.12.شخصیت قهرمانان
 • 3.12.امپراطوری اول
 • 4.12.امپراطوری اول (ذهن قوی)
 • 5.12.امپراطوری دوم
 • 6.12.آسیب های مخرب مخفی